Moduly pre prepínače

Najpredávanejšie

TP-Link TL-SM321A SFP WDM 1Gbps 20km/ SM/LC MiniGBIC modul
TP-Link TL-SM321A SFP WDM 1Gbps 20km/ SM/LC MiniGBIC modul
Expedícia 1-2 pracovné dni (16 ks)
NAOTPL1009
 
€15,91
(€13,26 bez DPH)
2 položiek celkom
Digitus 1.25 Gbps BiDi WDM SFP Modul, do 20km, s podporou DDM, Singlemode, LC Simplex konektor 1000Base-LX, Tx1550nm/Rx13
€21,22 bez DPH
€25,46

1.25 Gbps BiDi WDM SFP Module, Up to 20km with DDM support, Singlemode, LC Simplex Connector 1000Base-LX, Tx1550nm/Rx1310nm The plug and play fiber connection The DIGITUS® mini...

334132
TP-Link TL-SM321A SFP WDM 1Gbps 20km/ SM/LC MiniGBIC modul
€13,26 bez DPH
€15,91

TPLink TLSM321A; Šetřete počty použitých vláken a využijte technologii WDM , která umožňuje obousměrný přenos dat přes jedno optické vlákno. Modul umožňuje komunikovat rychlostí...

NAOTPL1009