G21 Autochladnička kompresorová 35l + Zľava 5% s kódom PN222

Akcia 4 ROKY ZÁRUKA
Neohodnotené
Značka: G21
€561,78 €468,15 bez DPH
Expedícia 1-2 pracovné dni (17 ks)
Možnosti doručenia
Kompresorová autochladnička G21 s objemom 35 l je postavená na kompresorovej technológii, ktorá zabezpečuje dostatočné ochladenie na najnižšiu teplotu približne za jednu hodinu. Má odnímateľné veko, ktoré môžete otvoriť z ľavej aj z pravej strany.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kompresorová autochladnička s objemom 35 l patrí do triedy profesionálnych autochladničiek. Pre svoj chladiaci a mraziaci výkon, nadštandardnú zosilnenú termoizoláciu, do detailov premyslené konštrukčné aj funkčné riešenie pre maximálnu spokojnosť užívateľov aj dlhú životnosť autochladničky.

Hlavné prednosti

 • nadštandardná zosilnená termoizolácia
 • kvalitný kompresor s vysokým chladiacim výkonom
 • napájanie z autobatérie aj zo zásuvky, AC/DC, 12V/220-240V
 • inteligentné riadenie výkonu, poistka pri poruche, ochrana autobatérie
 • obojstranné otváranie, ochranné prvky, vymeniteľné madlá
 • praktické členenie vnútorného priestoru, vyberateľný delený úložný box
 • vnútorné osvetlenie
 • najvyššia trieda kvality - pre vodičov diaľkových prepráv, karavany a obytné vozidlá, na loď a pre časté využívanie

Prečo zvoliť kompresorovú autochladničku G21?

Na rozdiel od termoelektrických chladničiek dokáže kompresorová autochladnička nielen uchovávať potraviny v chlade, ale vie ich aj rýchlo zmraziť až do teploty -18 °C a nastavenú teplotu dlho udrží aj v prípade vypnutia alebo výpadku napájania.

Ak sa teda chystáte zaobstarať prenosnú chladničku do obytného vozidla, na loď, pre dlhšie pobyty na chate alebo častejšie cestovanie a pracovné diaľkové jazdy, je kompresorová autochladnička G21 jednoznačne najlepšou voľbou.

Napájanie z autobatérie aj zo zásuvky

Autochladničku s kompresorom môžete napájať ako z bežnej elektrickej zásuvky, tak z autobatérie. So šikovnou ochranou proti vybitiu batérie sa nemusíte báť, že už nenaštartujete. Kompresorová autochladnička sa sama vypne a vďaka vysoko kvalitnej izolácii udrží vložené potraviny aj nápoje v požadovanej teplote ešte niekoľko hodín potom.

Vnútorný chladiaci priestor s úložným boxom

Do kompresorovej autochladničky G21 vložíte potraviny a nápoje s objemom až 50 l. Nechýba ani dvojdielny vkladací box, vďaka ktorému budete mať v autochladničke všetky potraviny uložené prehľadne a ich chladenie/mrazenie bude oveľa efektívnejšie.

Na dne autochladničky je aj vypúšťací ventil pre ľahké čistenie či vypúšťanie vody pri rozmrazovaní autochladničky.

Obojstranné otváranie, ochranné prvky

Aby ste autochladničku nemuseli pretáčať alebo s ňou v batožinovom priestore zložito manipulovať, osadili sme ju špeciálnym vekom s pántami na oboch stranách. Otvoriť ju tak podľa potreby môžete sprava aj zľava.

Na rozdiel od lacnejších modelov autochladničiek je autochladnička G21 s výkonným kompresorom vybavená ochrannými prvkami proti mechanickému poškodeniu. Všetky rohy autochladničky majú pridané zosilnené diely, ktoré ju chránia pred nárazmi. V prípade potreby sú ľahko vymeniteľné, rovnako ako bočné výklopné madlá na pohodlné prenášanie. Tieto opatrenia zvyšujú odolnosť autochladničky a predlžujú jej životnosť.

Chladiaci výkon ani prípadná porucha nezastaví

Mysleli sme na všetko a pre zaistenie maximálnej spoľahlivosti autochladničky G21 sme ju vybavili aj núdzovým vypínačom Emergency override. V prípade výskytu chyby elektrickej kontroly bude chladnička aj naďalej chladiť s plným chladiacim výkonom. Sama dočasne vyradí elektroniku a všetku energiu bude posielať do kompresora.

Predĺžená záruka 2 + 2 roky

Za kvalitu tohto produktu ručíme 4 roky. K štandardnej záručnej lehote 2 roky získate registráciou na webe http://g21-warranty.com< /a> predĺženie záruky o ďalšie 2 roky. Využite túto možnosť a po kúpe sa zaregistrujte. Predĺžená záruka 2 + 2 roky sa oplatí!

Štvorročná záruka (2 + 2 roky) sa vzťahuje na technický chod kompresorových autochladničiek G21 – teda na kompresor a elektroniku. Na mechanické poškodenie, poškodenie nesprávnym používaním sa predĺženie záruky nevzťahuje.

Predĺžená záruka 4 roky na telo mixéra

Špecifikácie

 • Výkon: 45 W
 • Napätie: DC 12/24 V + AC 100-240 V
 • Objem: 35 l
 • Rozmery: 60 x 41,5 x 37 cm
 • Vnútorné rozmery: 43 x 32 x 27,5 cm
 • Hmotnosť: 14 kg

Obsah balenia

Autochladnička 35 l

Dodatočné parametre

Kategória: Autochladničky
Záruka: 4 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: