Meaco 1056

1 hodnotenie
Značka: Meaco
€99 €82,50 bez DPH
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Vysoký výkon a tichý chod. 12 rýchlostných stupňov. Časovač. Prispôsobenie otáčok teplote vzduchu. Dvojsmerová oscilácia.

Detailné informácie

Podrobný popis

Výkonný stolný cirkulátor vzduchu MeacoFan 1056 využíva viacsmerné prúdenie vzduchu, čím zaistí príjemnú klímu v celej miestnosti. S maximálnym prietokom vzduchu 1 056 m³/h je ideálny do väčších priestorov, ako sú obývacie izby, väčšie spálne či kancelárie. Počas prevádzky je ventilátor veľmi tichý, takže vás nebude rušiť pri práci ani počas odpočinku.

Úsporná technológia DC

Ventilátor MeacoFan 1056 je vybavený kvalitným nízkoenergetickým motorom s technológiou DC, ktorý vyniká dlhou životnosťou, úspornejšou prevádzkou a nízkou hlučnosťou.

Komfort po celý rok

Cirkulátor vzduchu sa od klasického ventilátora odlišuje efektívnejším rozprúdením vzduchu v interiéri. Vďaka unikátnej konštrukcii prúd vzduchu doputuje do väčšej vzdialenosti od prístroja a dochádza k jeho odrážaniu od stien a stropu. Tým sa rozhýbe vzduch v celej miestnosti. V kombinácii s automatickou osciláciou dokáže efektívnejšie eliminovať príliš teplé alebo chladné miesta a udržiavať tak rovnomernú teplotu v celej miestnosti. To sa hodí nielen v lete, ale aj vo vykurovacej sezóne. 

Nenechajte sa vyrušovať

Pri nastavení nízkych otáčok sa hlasitosť ventilátora udržiava na veľmi nízkej úrovni. Môžete ho teda bez obáv používať aj počas odpočinku. Nízka prevádzková hlučnosť prístroja je doložená medzinárodným certifikátom Quiet Mark*.

Ďalšie prednosti stolného ventilátora MeacoFan 1056

  • regulácia rýchlosti otáčok v 12 stupňoch
  • časovač – nastavenie automatického zapnutia alebo vypnutia v rozmedzí 1–12 hodín
  • ECO režim – ventilátor automaticky reguluje otáčky podľa nameranej teploty v miestnosti
  • nočný režim – vypnutie podsvietenia displeja na zaistenie pokojnejšieho spánku
  • automatická horizontálna a vertikálna oscilácia – samočinné natáčanie hlavy ventilátora, zároveň možnosť zafixovania polohy 
  • intuitívne dotykové ovládanie
  • praktická kožená rukoväť na jednoduché prenášanie

Magnetické diaľkové ovládanie

Všetky funkcie ventilátora nastavíte pomocou magnetického diaľkového ovládača, ktorý je možné ľahko prichytiť do stredovej časti prístroja, takže ho budete mať vždy poruke. K základným funkciám je možné pristupovať aj pomocou dotykových tlačidiel na základni prístroja. Tu sa tiež nachádza digitálny displej, ktorý zobrazuje aktuálnu teplotu v miestnosti či nastavenie časovača.

Víťaz nezávislého testu ventilátorov Stiftung Warentest (6/2020)

Stolný ventilátor MeacoFan 1056 zvíťazil v nezávislom teste nemeckého spotrebiteľského magazínu Stiftung Warentest. Presvedčil predovšetkým rýchlosťou prúdenia vzduchu, veľmi tichou prevádzkou a nízkou spotrebou energie.

Dodatočné parametre

Kategória: Malé domáce spotrebiče
Záruka: 2 roky
Vzduchový výkon: 1056 m³/h
Počet rychlostí: 12
Oscilácia: Áno
Max. príkon: 23,5 W
Rozmery (š × h × v): 403 × 285 × 305 mm
Hmotnosť: 3,2 kg
Hlučnosť: 20–60 dB
Možnosť náklonu: áno
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: