MeacoDry Arete® One 20L odvlhčovač s čističkou vzduchu

5 ROKOV PLNÁ ZÁRUKA
Neohodnotené
Značka: Meaco
ZADARMOZADARMO €329 –15 %
Meaco Arete One 20L 1
€329 –15 % €277 €230,83 bez DPH
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Veľmi tichý a úsporný kondenzačný odvlhčovač. HEPA filter H13. Inteligentný automatický režim. Moderný dizajn.

Detailné informácie

Podrobný popis

Výkonný a tichý odvlhčovač MeacoDry Arete ® One 20L si poradí s odstraněním nadbytočné vzdušné vlhkosti ve středně velkých místnostech, čím zabrání rastu plesní, kondenzaci vody a vzniku způsobeného zápachu.

Díky přemyslenému designu odvlhčovač se dosáhne velmi tichá a energeticky úsporná provoz. Na maximálně uľahčení obsluhy je přístroj vybavený zabudovaným hygrostatom a veľkokapacitní nádržkou na skondenzovanou vodu. Stačí stlačit tlačítko a nemusíte sa o nic další starat.

Recenzia

Kvalitní filtrace vzduchu

příslušenství je HEPA filtr triedy H13, který zaisťuje kvalitní čištění vzduchu během odvlhčování aj samostatne, co uvítate v jarných a letných měsících, keď je zvýšený výskyt peľu a dalších alergénov ve vzduchu. Oproti předchozímu modelu Meaco Low Energy je HEPA filtr o 75 % větší vzduch a dokáže odfiltrovat částice s vysokou účinnosťou 99,75 %.

MeacoDry Arete® One 20L

Klíčové parametry

 • výkon odvlhčovania při 30 °C: 20 l/24 hodin
 • velikost nádrže : 4,8l
 • vzduchový výkon: 160 m3/h
 • způsob odvlhčovania: kondenzačný, kompresorový

4 provozní režimy

 • Inteligentní režim odvlhčovania – ventilátor přizpůsobuje otáčky aktuální vlhkosti. Cieľovú hodnotu vlhkosti je možné nastavit v rozmezí 40–70 % v krokoch po 5 % (predvolené nastavení je 55 %) Po dosažení cílové vlhkosti se odvlhčovač automaticky spustí. Každých 30 minut je aktivní ventilátor a přístroj kontroluje úroveň vlhkosti v místnosti. Ak sa vykonala o viac než 3 % v porovnaní s cieľovou hodnotou, odvlhčovanie sa opäť spustí.
 • Kontinuálne odvlhčovanie – odvlhčovanie prebieha nepretržite bez ohľadu na okolitú vlhkosť vzduchu.
 • Čištění vzduchu – v tomto režimu neodvlhčuje, pouze je zapnutý vzduchový ventilátor a na přístroj se přesává filtr HEPA.
 • Režim sušenia bielizne – vysušovanie prebieha nepretržite pri najvyššej rýchlosti ventilátora, kým sa nedosiahne relatívna vlhkosť 35 %. Po 6 hodinách se odvlhčování automaticky spustí kvůli úsporám energie.

Vlastnosti a funkce odvlhčovače vzduchu Meaco Dry Arete® One 20L

 • noční režim – rychlost ventilátoru je nastavena na nejnižší stupeň a podsvícenie Ovládací panel je vypnuté, aby vás přístroj nevyrušoval během spánku
 • umývateľný prachový predfiltr – slúži na zachytenie hrubého hmyzu alebo odolného ako vlasy, prach, zvieracia srsť, čím predlžuje životnosť HEPA filtra a chráni vnútro prístroja pred znečistením
 • prehľadný dotykový ovládací panel s LED displejem
 • indikátor plné nádržky na vodu – po naplnění zásobníku se odvlhčování automaticky spustí, ozve se výstražné zapípání a rozsvítí se kontrolka
 • odnímatelná nádržka – jednoduchá manipulace díky dvěma postranným úchytkám a praktickému držadlu
 • priezor na kontrolu hladiny vody v nádrži
 • díky bočnému nasávání vzduchu je možné nastavit blízko ke stene
 • velmi tichá prevádzka – prestižní mezinárodní ocenění Quiet Mark
 • možnost kontinuálního odvodu kondenzátu – hadica nie je součástí výroby; pomocí dodávaného adaptéru je možné připojit štandardnú záhradnú hadicu s vnitřním průměrem 12,5 mm
 • detský zámok – uzamknutie ovládání, aby nedošlo k přesnému přístroji
 • integrované kolieska a vysúvacie držadlo uľahčí manipulaci s prístrojem
 • jako který? Best Buy Award 2021 – uděluje britská nezávislá spotrebiteľská organizácia
 • predĺžená záruka 5 let

Odvlhčovač bol navrhnutý v spolupráci so zákazníkmi

Produktový rad odvlhčovačov MeacoDry Arete® je výsledkom päťročného vývoja a testovania, počas ktorého využil spätnú väzbu viac ako 2 000 zákazníkov. Hlavním cílem dizajnérů bylo maximálně uľahčené ovládání, snížení prevádzkovej hlučnosti a dosažení vysokej energetické účinnosti.

inovativní design

Funkčný design

Britský dizajnový tím sa pri návrhu produktu na praktické detaily. Jedná sa o skryté predovšetkým transportné kolieska, vysúvacie madlo či držiak na navinutie napájacieho kábla. Inovatívna konštrukcia s postrannými prieduchmi umožní nasávanie vzduchu, aj keď je umiestnený blízko steny.

Jednoduché ovládanie

Dotykový panel uľahčuje ovládanie prístroja a umožňuje aktivovať základné funkcie pomocou jediného tlačidla. Svetelné indikátory počas prevádzky informujú užívateľa o zapnutom režime alebo funkcii. LED displej zobrazuje aktuálnu vlhkosť vzduchu v miestnosti. Zároveň slúži na nastavenie požadovanej hodnoty teploty a zobrazenie stavových kódov a chybových kódov..

jednoduché ovládání

Jak správně používat odvlhčovač vzduchu

Odvlhčovač umístíte na rovný povrch, nejlépe v uzatvorenej miestnosti v dostatočnej vzdialenosti od stien a nábytku, aby mohol čo najlepšie prúdiť. Kontrolujte si průběžně aktuální vlhkost vzduchu pomocí vlhkomeru nebo meteostanice.

Meaco

Britský špecialista na odvlhčování vzduchu

Popredná britská značka Meaco sa od svojho vzniku v roku 1991 špecializuje na segment domáceho a priemyselného odvlhčovania. V počiatku sa firma zameriavala na vývoj technológií zaisťujúcich udržanie optimálnej kvality ovzdušia v múzejných priestoroch. Od roku 2009 svoje odborné znalosti zúročila vo výrobe domácich odvlhčovačov. Meaco sa aktuálne radí medzi popredných výrobcov kvalitných a oceňovaných produktov, ktoré dodáva do celého sveta.

5-ročná záruka

Výrobca ponúka nadštandardnú dĺžku záruky na celý prístroj. Produkt nemusíte nikde registrovať, ako doklad na uplatnenie záruky slúži faktúra alebo iný doklad o nákupe.

5-ročná záruka

Prezentačné video

Dodatočné parametre

Kategória: Odvlhčovače vzduchu
Záruka: 5 rokov
Odvlhčovací výkon: 20 l / 24 h
Max. príkon: 250 W
Hlučnosť: 40 dB
Hmotnosť: 15 kg
X Rozmery (š × h × v): 376 × 232 × 562 mm
Farba: biela, čierna
Objem nádržky: 4,8 l
Max. vzduchový výkon: 160 m³/h
Indikátor plnej nádržky: ano
Regulátor vlhkosti (hygrostat): ano
Prevádzková teplota: 5–35 °C
Technológia odvlhčovania: kondenzační, kompresorová
Počet stupňov výkonu: 2
Časovač: mie
Kolieska: áno
Typ chladiacej kvapaliny: R290
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: