G21 Sada nožov Gourmet Damascus v bambusovom bloku 3 ks + brúsny kameň

Neohodnotené
Značka: G21
€128,90 €107,42 bez DPH
Expedícia 1-2 pracovné dni (44 ks)
Možnosti doručenia
Súprava troch vysoko kvalitných nožov G21 Gourmet Damascus z japonskej damascénskej ocele s vami bude krájať, orezávať i porciovať. Nože sú umiestnené do bambusového bloku G21 Gourmet Damascus. Brúsny kameň G21 ako darček.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nože z damaškovej ocele v kuchyni? Áno, to je skvelá voľba. Damascénska oceľ má vyššiu tvrdosť a odolnosť voči opotrebovaniu, vďaka vzácnej a unikátnej kresbe ocele navyše získate jedinečnú kombináciu krásy a luxusu s vynikajúcimi reznými vlastnosťami.

Súprava troch vysoko kvalitných nožov G21 Gourmet Damascus
z japonskej damascénskej ocele s vami bude krájať, orezávať i porciovať. Z bežného varenia vytvorí zábavu, ktorú ocení každý správny kuchár aj nenásytný stravník. K nožom získate tiež štýlový blok G21 Gourmet Damascus z bambusového dreva, ktorý je spoľahlivo ochráni a dodá vašej kuchyni správny šmrnc.

Súprava troch vysoko kvalitných nožov G21 Gourmet Damascus

Damaškové čepele

Čepele nožov G21 Gourmet Damascus sú vyrobené z kvalitnej 67 vrstvovej japonskej damaškovej ocele VG-10, ktorá je veľmi odolná, má vysokú stabilitu a neuveriteľne dlhú životnosť ostria. Vrstvená damascénska oceľ sa používala aj na výrobu zbraní alebo mečov pre svoju vysokú tvrdosť a stálosť.

Damašková oceľ je zložená z dvoch alebo viacerých rôznych ocelí, ktoré sú spojené v jeden celok. Výsledkom je materiál odolný proti opotrebeniu a zároveň proti prelomeniu. Vďaka použitému materiálu sú čepele nožov G21 Gourmet Damascus ostré, odolné, pevné a pri správnej starostlivosti vám budú slúžiť aj desiatky rokov.

Špeciálna technológia výroby

Kuchynské nože G21 s čepeľou z damaškovej ocele sú vyrábané technológiou práškovej metalurgie, kedy sa na základný kov (v tomto prípade oceľ VG-10) nanáša vrstvy, ktoré sú postupne zlepované dohromady. Rôzne zloženie týchto vrstiev spôsobuje ich odlišné zafarbenie.

Kuchynský nôž G21 s čepeľou z damaškovej ocele

Pevné rukoväte v špičkovej kvalite

Rukoväte sú vyrobené z extra pevného a odolného laminátového materiálu, nazývaného Micarta. Micarta tvorí plátno alebo sklená tkanina s termosetickej živice. Výsledkom sú pevné, húževnaté rukoväte, ktoré nepodliehajú skaze času. Hladké, rovné, čisté línie týchto nožov sa stanú ozdobou každej kuchyne.

V stojane a v bezpečí

Dizajnový stojanček G21 Gourmet Damascus je vyrobený z ekologického bambusového dreva. Drevo je najlepším materiálom pre uskladnenie nožov. Ostrie nožov sa pri kĺzaní po dreve netupí tak, ako je tomu pri inych tvrdších materiáloch. V stojane má každý z nožov svoje bezpečné miesto. V bloku je 5 otvorov pre nože. Otvory sú veľkosťou prispôsobené pre súpravu damaškových nožov G21 Gourmet Damascus.

Brúsny kameň G21 zadarmo

Vedeli ste, že sa najčastejšie pri varení porežete tupým nožom? Dokonale ostrý nôž je v kuchyni polovica úspechu. Preto sme vám k súprave ako darček pribalili obojstranný brúsny kameň G21 so zrnitosťou 1 000 / 3 000, ktorý vám umožní dokonale nabrúsiť všetky druhy kuchynských nožov, vrátane damaškových. Brúsny kameň G21 je určený pre brúsenie s vodou.

Kuchynský nôž G21 s čepeľou z damaškovej ocele

Predĺžená záruka na nože 2 + 2 roky

Za kvalitu nožov ručíme 4 roky. K štandardnej záručnej lehote 2 roky získate registráciou na webe http://g21-warranty.com predĺženie záruky na nože o ďalšie 2 roky. Využite túto možnosť a po kúpe sa zaregistrujte. Predĺžená záruka 2 + 2 roky sa oplatí!

Špecifikácia:


Nože Damascus:


Materiál: japonská damašková 67 vrstvová oceľ VG-10 (tvrdosť 60 HRC)
Materiál rukoväte: Micarta
Predĺžená záruka 2 + 2 roky

Rozmery:

1: dĺžka čepele 20 cm, hrúbka čepele 0,2 cm, dĺžka rukoväte 13,5 cm
2: dĺžka čepele 12, 5 cm, hrúbka čepele 0,2 cm, dĺžka rukoväte 12 cm
3: dĺžka čepele 8,5 cm, hrúbka čepele 0,2 cm, dĺžka rukoväte 12 cm

Rozmery balenia: 28,5 x 5 x 19 cm
Hmotnosť balenia: 1,15 kg

Blok na nože:


Materiál: bambusové drevo
Určený na 5 nožov

Rozmery otvorov pre nože:
2 x otvor 48 x 3 x 220 mm
1 x otvor 32 x 3 x 220 mm
2 x otvor 23 x 3 x 220 mm

Farba: hnedá prírodná
Rozmery: 15 x 22 x 9 cm
Rozmery balenia: 16,5 x 24 x 10,5 cm
Hmotnosť balenia:: 1,7 kg

Brúsny kameň:


Materiál jadra: cement
Materiál povrchu: karborundum, diamant
Zrnitosť: 1 000/3 000 (obojstranné prevedenie)

Rozmery: 18 x 6 x 3 cm
Rozmery balenia: 19,5 x 4 x 7,5 cm
Hmotnosť: 0,65 kg

Obsah balenia:


Súprava 3 nožov G21 Gourmet Damascus
Blok na nože G21 Gourmet Damascus
Brúsny kameň G21

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: