G21 Gourmet Miracle s cedidlom, 9 dielov, nerez / greblon

Neohodnotené
Značka: G21
€160,90 €134,08 bez DPH
Expedícia 1-2 pracovné dni (50 ks)
Možnosti doručenia
Celonerezová sada s nepriľnavým povrchom GREBLON® C3 + zaujme na prvý pohľad unikátnou vnútornou vrstvou nerezového riadu Gourmet Miracle. Špeciálna potravinárska oceľ 18/10 CrNi s vrstvou GREBLON® C3 + je dokonalým materiálom vďaka super vlastnostiam.

Detailné informácie

Podrobný popis

Celonerezová sada s nepriľnavým povrchom GREBLON® C3 + zaujme na prvý pohľad unikátnouy vnútornou vrstvou nerezového riadu G21 Gourmet Miracle. Špeciálnae potravinárska oceľ 18/10 CrNi s vrstvou GREBLON® C3 + je dokonalým materiálom vďaka svojim jedinečným vlastnostiam.

V čom sú prednosti riadu s vrstvou GREBLON®?

GREBLON® sa vyznačuje vysokou tvrdosťou. Existuje niekoľko typov greblonových vrstiev. Na riade & nbsp;  G21 Gourmet Miracle nájdete tieú najlepšie a najkvalitnejšie z nich. Trojvrstvový povrch GREBLON® C3 + soa sklokeramickou výstužou je mimoriadne tvrdý, odolný proti poškriabaniu a opotrebeniue a hlavne-nepriľnavý.
Áno, GREBLON® C3 + & nbsp;  dáva hrncom schopnosť odolať prilepeniuí surovín k vnútorným stenám. Pripáliť niečo v greblonoem potiahnutých hrncoch alebo panviciach je preto nemožné.

Za kvalitu ručíme 4 roky

Oceľ Stainless Steel 304, inak tiež chróm-niklová oceľ 18/10 CrNi je preverený a najčastejšie používaný materiál na gastro riadeu. Potravinárska oceľ 18/10 CrNi obsahuje 18% chrómu a  10 %niklu. Pre potravinárstvo je vhodná predovšetkým vďaka svojej vysokej odolnosti voči poškodeniu i korózii. Túto odolnosť sme ešte podporili špeciálnym leštením povrchu zvonku a už spomínanouú greblonovou vrstvou zvnútra nádob.Pripálené jedlo? Tomu je koniec

Vynikajúcou vlastnosťou nerezového riadu G21 Gourmet Miracle je nemožnosť pripáliť v ňom pripravované jedlo. Silné steny a vrstvenéá sendvičovéý dna bez vzduchových vreciek dokonale vedú teplo a zabraňujú pripaľovaniue pokrmov.

Výparník/cedidlo

Obrovskou výhodou oproti bežne používaným hrncom sú výparníky/cedidlá, ktorými sme osadili všetky pokrievkya v sade. Už si nepopálite ruky pri zlievaníia horúcej vody zo zemiakov či cestovín. Pre rýchlejšie uvedenie surovín k varu len pootočíte pokrievkou a výparník/cedidloník sa uzavrie.Pozornosť sme venovali aj prevedeniue pokrievok

Sklenené pokrievky hrncov sady G21 Gourmet Miracle sú z tvrdeného a odolného skla s hrúbkou 4 mm. Bez obáv ichje spolu s hrncami môžete umývať v umývačke riadu. Na použitie k prikrytiue pokrmu pri pečení alebo dusení v rúre sú odolné do teploty 180 ° C.Zhrnutie výhod

Kvalitnéý sendvičovéý dnáa bez vzduchových vreciek s hrúbkou 5,7 mm u hrncov do priemeru 16-24 cm a 4,2 mm u panvicey s priemerom 24 cm. Greblonová vrstva, odolná proti pripáleniu a poškodeniu. Silné steny s hrúbkou 0,7 mm veľmi efektívne a rovnomerne rozvádzajú teplo. Neuveriteľne vysoká odolnosť proti poškodeniu a korózii. Hrnce zvládajú teploty do 350 ° C, pokrievka do teploty 180 ° C. Dizajnovo čisté línie a dokonalý tvar sú ozdobou každej kuchyne.

Odporúčanie:

Pred prvým použitím riad umyte teplou vodou s neutrálnym čistiacim prostriedkom a osušte. Na nepriľnavé povrchy odporúčame používať šetrné kuchynské náčinie, ktoré je vyrobené z dreva alebo teflónu.

Predĺžená záruka 2 + 2 roky

Za kvalitu tohoto produktu ručíme 4 roky. K štandardnej záručnej lehote 2 roky získate registráciou na webe http://g21-warranty.com predĺženie záruky o ďalšie 2 roky. Využite túto možnosť a po kúpe sa zaregistrujte. Predĺžená záruka 2 + 2 roky sa oplatí!

Špecifikácia:

Rovné telo hrncov
Hrnce osadené výparníkom/cedidlom (2 veľkosti otvorov)
Panvica priemer 24 cm s nepriľnavým povrchom
Hrúbka dna u hrncov s priemerom 16-24 cm: 5,5 mm
Hrúbka dna u panvice s priemerom 24 cm: 4,2 mm
Pokrievka je vyrobená z tvrdeného skla o hrúbke 4 mm
Rukoväť na pokrievke je podložená silikónovou čiernou doskou
Predĺžená záruka 2 + 2 roky (po registrácii na www.g21-vitality.cz)

Sada obsahuje:

16 cm rajnica so sklenenou pokrievkou (objem 1,5 l)
18 cm hrniec so sklenenou pokrievkou (objem 2 l)
20 cm hrniec so sklenenou pokrievkou (objem 2,5 l)
24 cm hrniec so sklenenou pokrievkou (objem 4 l)
24 cm panvica s nepriľnavým povrchom bez pokrievky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: