G21 Sada Gourmet Magic s cedidlom, 9 dielov, nerez

Neohodnotené
Značka: G21
€140,90 €117,42 bez DPH
Expedícia 1-2 pracovné dni (50 ks)
Možnosti doručenia
Kvalitný, odolný, dizajnovo čistý, s precíznym spracovaním a jedinečnými vlastnosťami. Do detailov vyladený riad v sade G21 Goumet Magic sa stane pýchou vašej kuchyne. V čom sú výhody oproti bežne používaným súpravám?

Detailné informácie

Podrobný popis

Kvalitný, odolný, dizajnovo čistý, s precíznym spracovaním a jedinečnými vlastnosťami. Do detailov vyladený riad v sade G21 Goumet Magic sa stane pýchou vašej kuchyne. V čom sú výhody oproti bežne používaným súpravám?

Za kvalitu ručíme 4 roky 

Oceľ Stainless Steel 304, inak tiež chrómniklová oceľ 18/10 CrNi je preverený a najčastejšie používaný materiál u gastro riadu. Potravinárska oceľ 18/10 CrNi obsahuje 18% chrómu a 10% niklu. Pre potravinárstvo je vhodná predovšetkým vďaka svojej vysokej odolnosti voči poškodeniu aj korózii. Túto odolnosť sme ešte podporili špeciálnym leštením povrchu.

Výparník / cedidlo 

Obrovskou výhodou oproti bežne používaným hrncom sú výparníky / cedidlá, ktorými sme osadili všetky pokrievky v sade. Už si nepopálite ruky pri zlievaní horúcej vody zo zemiakov či cestovín. Pre rýchlejšie uvedenie surovín do varu len pootočíte pokrievkou a výparník / cedidlo sa uzavrie.Pozornosť sme venovali aj prevedeniu pokrievok

Sklenené pokrievky hrncov sady G21 Gourmet Magic sú z tvrdeného a odolného skla s hrúbkou 4 mm. Bez obáv ich spolu s hrncami môžete umývať v umývačke riadu. Aby sa mohli použiť k prikrytiu pokrmu pri pečení alebo duseniu v rúre sú odolné do teploty 180 °C.Zhrnutie výhod

Kvalitné sendvičové dno bez vzduchových vreciek s hrúbkou 5,7 mm u hrncov do priemeru 16-24 cm a 4,2 mm u panvice s priemerom 24 cm. Silné steny s hrúbkou 0,7 mm veľmi efektívne a rovnomerne rozvádzajú teplo. Neuveriteľne vysoká odolnosť proti poškodeniu a korózii. Hrnce zvládajú teploty do 350 ° C, pokrievky do teploty 180 ° C. Hrnce sú vhodné na všetky typy sporákov - na indukciu, plyn i varnú dosku. Dizajnovo čisté línie a dokonalý tvar sú ozdobou každej kuchyne.Odporúčanie: 


Panvičku pred prvým použitím dôkladne umyte teplou vodou, osušte a teflónový povrch potrite slabou vrstvou stolového oleja. Na nepriľnavé povrchy odporúčame používať šetrné kuchynské náčinie, ktoré je vyrobené z dreva alebo teflónu.

Predĺžená záruka 2 + 2 roky

Za kvalitu tohto produktu ručíme 4 roky. K štandardnej záručnej lehote 2 roky získate registráciou na webe http://g21-warranty.com predĺženie záruky o ďalšie 2 roky. Využite túto možnosť a po kúpe sa zaregistrujte. Predĺžená záruka 2 + 2 roky sa oplatí!

Špecifikácie:

Hrnce osadené výparníkom / cedidlom (2 veľkosti otvorov)
K použitiu na všetkých typoch sporákov - plyn, elektrina, indukcia
Panvica priemer 24 cm s nepriľnavým povrchom bez pokrievky
Hrúbka dna u hrncov s priemerom 16-24 cm: 5,7 mm
Hrúbka dna u panvice s priemerom 24 cm: 4,2 mm
Pokrievka je vyrobená z tvrdeného skla o hrúbke 4 mm
Rukoväť na pokrievke je podložená silikónovou čiernou vložkou
Predĺžená záruka 2 + 2 roky

Súprava obsahuje:

16 cm rajnica so sklenenou pokrievkou (objem 1,5 l)
18 cm hrniec so sklenenou pokrievkou (objem 2 l)
20 cm hrniec so sklenenou pokrievkou (objem 2,5 l)
24 cm hrniec so sklenenou pokrievkou (objem 4 l)
24 cm panvica s nepriľnavým povrchom bez pokrievky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: