G21 Hotelový trezor 430 x 200 x 380 mm

Neohodnotené
Značka: G21
€145,45 €121,21 bez DPH
Expedícia 1-2 pracovné dni (12 ks)
Možnosti doručenia
Hotelový trezor G21 spoľahlivo ochráni vaše cennosti. Je vyrobený z pevného plechu hrúbky 2 mm. Digitálny zámok s LED displejom, nastavenie dátumu a času, spätná kontrola až 105 vstupov, núdzový mechanický zámok s dvomi kľúčmi, otvory pre ukotvenie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Od nepamäti platí, že opatrnosti nie je nikdy dosť. A zvlášť to platí pri cennom osobnom majetku. Hotelový trezor G21 spoľahlivo ochráni vaše peniaze, šperky, cestovné pasy, elektroniku a ďalšie cennosti, ktoré s vami cestujú na dovolenku alebo služobnú cestu a nechcete ich nechávať na hotelovej izbe v šuplíku.

Bezpečný úkryt pre cennosti hostí


Hotelový trezor G21 s úložným priestorom 30 litrov je dostatočne priestranný pre bezpečné uloženie šperkov, bankoviek, osobných dokladov, kľúčov aj ďalších menších cenností, ktoré bežne hostia nechávajú na hotelovej izbe.

hotelový trezor G21 v šatníku

Kvalitný materiál


Trezor je vyrobený z kvalitného pevného materiálu. Steny trezoru sú z oceľového plechu o sile 2 mm, ktorý odolá pokusom o násilné vniknutie. V prípade dvierok je oceľový plech z bezpečnostných dôvodov zosilnený na hrúbku 4,5 mm. Aby trezor nikto neodniesol, je opatrený otvormi pre upevnenie do steny alebo k podlahe. Skrutky pre ukotvenie sú súčasťou balenia.

Uložte svoje poklady pod zámok


Pre bezpečné uzavretie je trezor opatrený digitálnym zámkom s číselnou kombináciou a informačným LED displejom. S pomocou priloženého návodu si ľahko nastavíte vlastný 6miestny kód. Na digitálnom zámku trezora sa dá tiež nastaviť dátum a čas. Na displeji je možné potom v prípade potreby skontrolovať až 105 záznamov o otvorení trezoru. Pre núdzové otvorenie trezoru sú okrem digitálneho zámku dvierka vybavené tiež mechanickým zámkom na kľúč. V balení nájdete 2 kľúče pre prípad, že by ste jeden z kľúčov stratili, alebo chceli umožniť prístup do trezoru ďalšej osobe.

Nenechajte svojich hostí stresovať premýšľaním o tom, kam majú pri prespani v hotelovej izbe uložiť svoje cennosti. Doprajte im pokoj a pocit bezpečia, ktorý si zaslúžia. Hotelové trezory G21 sú spoľahlivým adeptom pre túto zodpovednú prácu.

Vlastnosti:


Pevné dvere a konštrukcia
Elektronický motorizovaný zamykací systém s LED displejom
Možné ukotvenie na stenu alebo k podlahe

Špecifikácia:


Spôsob zatvárania: kód + núdzový zámok na kľúč
Objem: 30 l
Hrúbka plechu - steny: 2 mm
Hrúbka plechu - dvierka: 4,5 mm
Vonkajšie rozmery (Š x V x H): 430 x 200 x 380 mm
Vnútorné rozmery (Š x V x H): 425 x 195 x 360 mm
Vnútorná polička: Nie
Hmotnosť: 11,94 kg
Farba: čierna
Rozmery balenia (Š x V x H): 440 x 220 x 420 mm
Hmotnosť balenia: 12,54 kg

Obsah balenia:


Trezor
Návod
2x kľúč
4x skrutka pre ukotvenie
4x AA batéria

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: