G21 Gourmet Miracle 28 cm s poklicí, nerez/greblon

Neohodnotené
Značka: G21
€44,90 €37,42 bez DPH
Expedícia 1-2 pracovné dni (50 ks)
Možnosti doručenia
Celonerezová panvica G21 Gourmet Miracle s nepriľnavým povrchom GREBLON® C3 + zaujme na prvý pohľad unikátnou vnútornou vrstvou. Špeciálna potravinárska oceľ 18/10 CrNi s vrstvou GREBLON® C3 + je dokonalým materiálom vďaka svojim jedinečným vlastnostiam.

Detailné informácie

Podrobný popis

Celonerezová panvica G21 Gourmet Miracle s nepriľnavým povrchom GREBLON® C3 + zaujme na prvý pohľad unikátnou vnútornou vrstvou. Špeciálna potravinárska oceľ 18/10 CrNi s vrstvou GREBLON® C3 + je dokonalým materiálom vďaka svojim jedinečným vlastnostiam.

V čom sú prednosti riadu s vrstvou GREBLON®?

GREBLON® sa vyznačuje vysokou tvrdosťou. Existuje niekoľko typov greblonových vrstiev. Na hrnci G21 Gourmet Miracle nájdete tú najlepšiu a najkvalitnejšiu z nich. Trojvrstvový povrch GREBLON® C3 + so sklokeramickou výstužou je mimoriadne tvrdý, odolný proti poškriabaniu a opotrebovaniu a hlavne - nepriľnavý. Áno, GREBLON® C3 + dáva hrncom schopnosť odolať prilepeniu surovín k vnútorným stenám. Pripáliť niečo v greblone potiahnutých hrncoch alebo panviciach je preto nemožné.

Za kvalitu ručíme 4 roky

Oceľ Stainless Steel 304, inak tiež chrómniklová oceľ 18/10 CrNi je preverený a najčastejšie používaný materiál u gastro riadu. Potravinárska oceľ 18/10 CrNi obsahuje 18% chrómu a 10% niklu. Pre potravinárstvo je vhodná predovšetkým vďaka svojej vysokej odolnosti voči poškodeniu aj korózii. Túto odolnosť sme ešte podporili špeciálnym leštením povrchu z vonkajšej strany a už zmienenou greblonovou vrstvou vo vnútri panvice.Pripálené jedlo? Tomu je koniec 

Vynikajúcou vlastnosťou nerezového hrnca G21 Gourmet Miracle je nemožnosť pripáliť v ňom pripravované jedlo. Silné steny a vrstvené sendvičové dno bez vzduchových vreciek dokonale vedú teplo a zabraňujú pripaľovaniu pokrmov.

Pozornosť sme venovali aj prevedeniu pokrievok 

Sklenené pokrievky panvice súpravy G21 Gourmet Miracle sú z tvrdeného a odolného skla s hrúbkou 4 mm. Bez obáv ich spolu s hrncami môžete umývať v umývačke riadu. Aby sa mohli použiť k prikrytiu pokrmu pri pečení alebo duseniu v rúre sú odolné do teploty 180 °C.

Zhrnutie výhod

Kvalitné sendvičové dno bez vzduchových vreciek s hrúbkou 5,2 mm. Greblonová vrstva, odolná proti pripáleniu a poškodeniu. Silné steny veľmi efektívne a rovnomerne rozvádzajú teplo. Neuveriteľne vysoká odolnosť proti poškodeniu a korózii. Panvica je vhodná na všetky typy sporákov - na indukciu, plyn i varnú dosku. Dizajnovo čisté línie a dokonalý tvar sú ozdobou každej kuchyne.

Odporúčanie: 

Pred prvým použitím riad umyte teplou vodou s neutrálnym čistiacim prostriedkom a osušte. Na nepriľnavé povrchy odporúčame používať šetrné kuchynské náčinie, ktoré je vyrobené z dreva alebo teflónu.

Predĺžená záruka 2 + 2 roky

Za kvalitu tohto produktu ručíme 4 roky. K štandardnej záručnej lehote 2 roky získate registráciou na webe http://g21-warranty.com predĺženie záruky o ďalšie 2 roky. Využite túto možnosť a po kúpe sa zaregistrujte. Predĺžená záruka 2 + 2 roky sa oplatí!

Špecifikácie:

Celonerezová panvica s nepriľnavým povrchom Greblon C3 + marble trojvrstvovým povlakom
K použitiu na všetkých typoch sporákov - plyn, elektrina, indukcia
Hrúbka dna u panvice o priemer 28 cm: 5,2 mm
Pokrievka je vyrobená z tvrdeného skla o hrúbke 4 mm
Predĺžená záruka 2 + 2 roky

Dodatočné parametre

Kategória: Univerzálne panvice
CouCode: CN
CutCode: 73239300
WarDur: 744
Code2: G21-006NG

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: