- Gorenje MG2500SJW
Gorenje MG2500SJW
- Komentáre 0
Gorenje MG2500SJWMomentálne nedostupné/ ksbez DPH
Technické detaily
Výkon motora (max.): 2.500 W
Rýchlosť/kapacita: 2,4 kg/min
Jednoduché čistenie
Kovové puzdro
Ovládanie: Elektronické ovládanie
Tlačidlo zapnutia/vypnutia
Modrý indikátor prevádzky
Funkcia spätný chod
Odšťavovač
Nástavec na mletie mäsa: 3
Nástavec na prípravu klobás a koláčikov: 3
Priehradka na odkladanie diskov
Posúvač
Priestor pre navinutie napájacieho káblu pre jednoduché skladovanie
Gumové nožičky pre lepšiu stabilitu
Ochrana proti prehriatiu pre väčšiu bezpečnosť pri mixovaní
Bezpečnostný spínač
Okamžité zastavenie motoru pre lepšiu bezpečnosť
Plášť výrobku: Plast + kov
Priemer disku: 62 mm
Mlecí disk 1: 4 mm
Mlecí disk 2: 6 mm
Disk na mletie veľkoť 3: 8 mm
Dĺžka pripájacieho kábla: 0,9 m
Rozmery (Š x V x H): 34,5 × 32,4 × 26,8 cm
Rozmery zabaleného spotrebiča (šxvxh): 40 × 31 × 29 cm
Netto hmotnosť: 5,1 kg
Brutto hmotnosť: 6 kg
Príkon: 850 W