Gorenje ICE2000SP
    Gorenje ICE2000SP
    - 100 %
    Gorenje ICE2000SP
    Gorenje ICE2000SP
    Gorenje ICE2000SP
    Dostupnosť
    Momentálne nedostupné
    / ks
    Momentálne nie je k dispozícii
    Číslo produktu:566815
    EAN kód:3838942132209
    Výrobca:Gorenje
    Strážiť cenu / dostupnosť
    Kompletné špecifikácie
    Všeobecný
    Skupina výrobkov
    Indukčná platňa
    Farba spotrebiča
    Čierna
    Účinnosť
    Úrovne výkonu
    8
    Ovládanie
    Ovládanie
    Dotykom
    Časovač
    Áno
    Manuálne nastavenie teploty
    Áno
    Presné nastavenie teploty
    Flexibilné nastavenie výkonu
    Varná platňa
    Rozmer ľavej prednej varnej zóny (mm)
    200 MM
    Výkon ľavej prednej varnej zóny
    2000 W
    Vlastnosti
    Jednoduché čistenie
    Technické informácie
    Šírka produktu
    290 mm
    Výška produktu
    45 mm
    Hĺbka produktu
    365 mm
    Šírka zabaleného výrobku
    338 mm
    Výška zabaleného výrobku
    85 mm
    Hĺbka zabaleného výrobku
    388 mm
    Brutto hmotnosť
    2.8 kg
    Netto hmotnosť
    2.3 kg
    Elektrické napätie
    220/400 V
    Príkon
    2000 W