- Gorenje ICY2000SP
Gorenje ICY2000SP
Kompletné špecifikácie
Varná platňaRozmer ľavej prednej varnej zóny (mm): 220 MM Výkon ľavej prednej varnej zóny: 2000 W VlastnostiJednoduché čistenie: Áno Technické informácieŠírka produktu: 280 mm Výška produktu: 42 mm Hĺbka produktu: 360 mm Šírka zabaleného výrobku: 402 mm Výška zabaleného výrobku: 65 mm Hĺbka zabaleného výrobku: 305 mm Brutto hmotnosť: 3 kg Netto hmotnosť: 2.8 kg Elektrické napätie: 220-240 V Príkon: 2000 W Kód produktu: 896878 EAN kód: 3838782696831 |