- Gorenje BVX100SS
Gorenje BVX100SS
Kompletné špecifikácie
Technické podrobnosti
Menovitý výkon: 15 WPrietok vzduchu: 70 m³ / h
Hladina hluku: 30 dB (A) re 1 pW
Za minútu: 2 400 ot./min
Napätie (V): 230 V
Inštalácia: stena / strop
Výška (A): 150 mm
Hĺbka k stene (B): 21 mm
Hĺbka potrubia (C): 71 mm
Priemer potrubia (D): 98 mm
Priemer otvoru v stene: 100 mm