Gorenje SIH1800BLT
    Gorenje SIH1800BLT
    - 17 %
    Gorenje SIH1800BLT
    Gorenje SIH1800BLT
    Gorenje SIH1800BLT
    Gorenje SIH1800BLT
    Gorenje SIH1800BLT
    Gorenje SIH1800BLT
    Dostupnosť
    Momentálne nedostupné
    / ks
    bez DPH
    Momentálne nie je k dispozícii
    Číslo produktu:735776
    EAN kód:3838782404726
    Výrobca:Gorenje
    Strážiť cenu / dostupnosť
    Kompletné špecifikácie
    Základné informácie
    Skupina výrobkov: Parná žehlička
    Účinnosť
    Výkon ohrevu: 1800 W
    Objem nádržky na vodu: 0.25 l
    Úrovne výkonu: 3
    Uvoľnenie pary (g/min): 25
    Parný ráz (g/min): 80
    Ovládanie
    Nastavenie teploty: Analógové nastavenie teploty pre presné nastavenie
    Indikátor prevádzky: Oranžová
    Teplotný indikátor: Áno
    Ukazovateľ hladiny vody: Áno
    Vlastnosti
    Žehliaca plocha: Perfect Glide keramická žehliacia plocha pre dokonalé kĺzanie
    Systém proti ukladaniu vodného kameňa: Áno
    Systém proti kvapkaniu: Áno
    Vertikálne vypúšťanie pary: Áno
    Žehlenie bez pary: Áno
    Žehlenie suchou parou: Áno
    Rozprašovacia dýza: Áno
    Uhol otáčania prívodného káblu: 360 °
    Otvor pre plnenie s uzáverom: Štandardná
    Bezpečnosť
    Automatické vypnutie: Nie
    Bezpečnostný systém: Jeden
    Príslušenstvo
    Dávkovacia nádoba na vodu: Áno
    Technické informácie
    Dĺžka pripájacieho kábla: 1900 mm
    Šírka produktu: 111 mm
    Výška produktu: 136 mm
    Hĺbka produktu: 270 mm
    Šírka zabaleného výrobku: 120 mm
    Výška zabaleného výrobku: 153 mm
    Hĺbka zabaleného výrobku: 300 mm