Gorenje SIH2200BLC
    Gorenje SIH2200BLC
    - 100 %
    Gorenje SIH2200BLC
    Gorenje SIH2200BLC
    Gorenje SIH2200BLC
    Základné informácie Skupina výrobkov Parná žehlička Účinnosť Výkon ohrevu 2200 W Objem nádržky na vodu 0.28 l Úrovne... celý popis
    Dostupnosť
    Momentálne nedostupné
    / ks
    Momentálne nie je k dispozícii
    Číslo produktu:735773
    EAN kód:3838782404696
    Výrobca:Gorenje
    Strážiť cenu / dostupnosť
    Kompletné špecifikácie
    Základné informácie
    Skupina výrobkov
    Parná žehlička
    Účinnosť
    Výkon ohrevu
    2200 W
    Objem nádržky na vodu
    0.28 l
    Úrovne výkonu
    3
    Uvoľnenie pary (g/min)
    30
    Parný ráz (g/min)
    90
    Ovládanie
    Nastavenie teploty
    Analógové nastavenie teploty pre presné nastavenie
    Indikátor prevádzky
    Oranžová
    Teplotný indikátor
    Áno
    Ukazovateľ hladiny vody
    Áno
    Vlastnosti
    Žehliaca plocha
    Keramika
    Systém proti ukladaniu vodného kameňa
    Systém proti kvapkaniu
    Funkcia samočistenia
    Vertikálne vypúšťanie pary
    Žehlenie bez pary
    Žehlenie suchou parou
    Rozprašovacia dýza
    Uhol otáčania prívodného káblu
    360 °
    Otvor pre plnenie s uzáverom
    Štandardná
    Bezpečnosť
    Automatické vypnutie
    Bezpečnostný systém
    Dvojitý
    Trojitá nezávislá ochrana
    Príslušenstvo
    Dávkovacia nádoba na vodu
    Technické informácie
    Dĺžka pripájacieho kábla
    2500 mm
    Šírka produktu
    133 mm
    Výška produktu
    145 mm
    Hĺbka produktu
    320 mm
    Šírka zabaleného výrobku
    125 mm
    Výška zabaleného výrobku
    165 mm
    Hĺbka zabaleného výrobku
    313 mm