- Gorenje SIH2800BF
Gorenje SIH2800BF
- Komentáre 0
Gorenje SIH2800BFMomentálne nedostupné/ ksbez DPH
Kompletné špecifikácie
Základné informácieSkupina výrobkov Parná žehlička ÚčinnosťVýkon ohrevu 2800 W Objem nádržky na vodu 0.35 l Úrovne výkonu 3 Uvoľnenie pary (g/min) 35 Parný ráz (g/min) 100 OvládanieNastavenie teploty Analógové nastavenie teploty pre presné nastavenie Indikátor prevádzky Oranžová Teplotný indikátor Áno Ukazovateľ hladiny vody Áno VlastnostiŽehliaca plocha Keramika Systém proti ukladaniu vodného kameňa Áno Systém proti kvapkaniu Áno Funkcia samočistenia Áno Vertikálne vypúšťanie pary Áno Žehlenie bez pary Áno Žehlenie suchou parou Áno Rozprašovacia dýza Áno Uhol otáčania prívodného káblu 180 ° Otvor pre plnenie s uzáverom Praktický, veľký otvor pre plnenie s uzáverom |
BezpečnosťAutomatické vypnutie Áno Bezpečnostný systém Dvojitý Trojitá nezávislá ochrana Áno PríslušenstvoDávkovacia nádoba na vodu Áno Technické informácieDĺžka pripájacieho kábla 2500 mm Šírka produktu 128 mm Výška produktu 150 mm Hĺbka produktu 310 mm Šírka zabaleného výrobku 150 mm Výška zabaleného výrobku 169 mm Hĺbka zabaleného výrobku 325 mm Netto hmotnosť 1.6 kg Brutto hmotnosť 1.8 kg Kód produktu 739301 EAN kód 3838782543661 |