- Gorenje MMC1000XE
Gorenje MMC1000XE
- Komentáre 0
Gorenje MMC1000XEMomentálne nedostupné/ ksbez DPH
Kompletné špecifikácie
VšeobecnýSkupina výrobkov Kuchynský robot Plášť výrobku Alumínium Typ motora AC motor pre spoľahlivú prevádzku ÚčinnosťVýkon motora (max.) 1000 W Počet rýchlostí 7 Objem nádoby 5 l OvládaniePrevádzka Tlačidlo pre zapnutie/vypnutie a nastavenie otáčok Nastaviteľná rýchlosť Nie Automatická regulácia otáčok Áno Podsvietené tlačidlá pre lepší prehľad a jednoduchú obsluhu Nie VlastnostiMotor s pomalým štartom Áno Umývanie príslušenstva v umývačke riadu Áno 3D mixovanie dôkladne zmieša ingrediencie Áno Otvor v kryte Áno Nádoba s odmerkou Nie |
BezpečnosťOchrana proti prehriatiu pre väčšiu bezpečnosť pri mixovaní Áno Bezpečnostný spínač pre bezpečnú prevádzku Áno Ochrana pred automatickým obnovením prevádzky pre väčšiu bezpečnosť v kuchyni Áno Ochranný kyrt Áno Ochranný kryt pohonu Áno Zámok motora pre extra bezpečnosť Áno PríslušenstvoPríslušenstvo Hnetač cesta Nástavec na šľahanie Príslušenstvo na mixovanie Extra dodávané príslušenstvo Nie Voliteľné príslušenstvo pre rozšírenú oblasť použitia Žiadny Nožičky pre lepšiu stabilitu Gumové nožičky pre lepšiu stabilitu Technické informácieMateriál prevodovky Kov Príkon 1000 W Dĺžka pripájacieho kábla 1000 mm Šírka produktu 360 mm Výška produktu 372 mm Hĺbka produktu 270 mm Šírka zabaleného výrobku 428 mm Výška zabaleného výrobku 400 mm Hĺbka zabaleného výrobku 258 mm Netto hmotnosť 6.7 kg Brutto hmotnosť 7.9 kg Kód produktu 737578 EAN kód 3838782464522 |