Gorenje M400ORAB
    Gorenje M400ORAB
    - 18 %
    Gorenje M400ORAB
    Gorenje M400ORAB
    Gorenje M400ORAB
    Gorenje M400ORAB
    Dostupnosť
    Momentálne nedostupné
    / ks
    bez DPH
    Momentálne nie je k dispozícii
    Číslo produktu:673818
    EAN kód:3838782129582
    Výrobca:Gorenje
    Strážiť cenu / dostupnosť
    Kompletné špecifikácie
    Všeobecný
    Skupina výrobkov: Mixér
    Účinnosť
    Výkon motora (max.): 400 W
    Príkon: 400 W
    Počet rýchlostí: 5
    Technické informácie
    Dĺžka pripájacieho kábla: 1050 mm
    Šírka produktu: 100 mm
    Výška produktu: 300 mm
    Hĺbka produktu: 200 mm
    Šírka zabaleného výrobku: 210 mm
    Výška zabaleného výrobku: 248 mm
    Hĺbka zabaleného výrobku: 134 mm