- Gorenje M400ORAW
Gorenje M400ORAW
- Komentáre 0
Gorenje M400ORAWMomentálne nedostupné/ ksbez DPH
Kompletné špecifikácie
VšeobecnýSkupina výrobkov Mixér ÚčinnosťVýkon motora (max.) 400 W Príkon 400 W Počet rýchlostí 5 |
Technické informácieDĺžka pripájacieho kábla 1050 mm Šírka produktu 100 mm Výška produktu 300 mm Hĺbka produktu 200 mm Šírka zabaleného výrobku 210 mm Výška zabaleného výrobku 248 mm Hĺbka zabaleného výrobku 134 mm Netto hmotnosť 1.3 kg Brutto hmotnosť 1.7 kg Kód produktu 731077 EAN kód 3838782129599 |