Gorenje M500DCBK
    Gorenje M500DCBK
    - 11 %
    Gorenje M500DCBK
    Gorenje M500DCBK
    Gorenje M500DCBK
    Gorenje M500DCBK
    Dostupnosť
    Momentálne nedostupné
    / ks
    bez DPH
    Momentálne nie je k dispozícii
    Číslo produktu:739226
    EAN kód:3838782541605
    Výrobca:Gorenje
    Strážiť cenu / dostupnosť
    Kompletné špecifikácie
    Všeobecný
    Skupina výrobkov: Mixér
    Plášť výrobku: Plast a kov
    Typ motora: DC motor pre ekonomickú prevádzku a dlhú životnosť
    Účinnosť
    Výkon motora (max.): 500 W
    Príkon: 500 W
    Počet rýchlostí: 5
    Ovládanie
    Prevádzka: Tlačidlo pre zapnutie/vypnutie a nastavenie otáčok
    Turbo tlačidlo pre okamžité zvýšenie výkonu: Áno
    Pulzná prevádzka: Áno
    Vlastnosti
    Umývanie príslušenstva v umývačke riadu: Áno
    Jednoduché čistenie: Áno
    Technické informácie
    Dĺžka pripájacieho kábla: 1000 mm
    Šírka produktu: 200 mm
    Výška produktu: 160 mm
    Hĺbka produktu: 86 mm
    Šírka zabaleného výrobku: 214 mm
    Výška zabaleného výrobku: 198 mm
    Hĺbka zabaleného výrobku: 100 mm