Gorenje M550CSDC
    Gorenje M550CSDC
    - 100 %
    Gorenje M550CSDC
    Gorenje M550CSDC
    Gorenje M550CSDC
    Gorenje M550CSDC
    Dostupnosť
    Momentálne nedostupné
    / ks
    Momentálne nie je k dispozícii
    Číslo produktu:735652
    EAN kód:3838782393068
    Výrobca:Gorenje
    Strážiť cenu / dostupnosť
    Kompletné špecifikácie
    Všeobecný
    Skupina výrobkov
    Mixér
    Plášť výrobku
    Plast
    Typ motora
    DC motor pre ekonomickú prevádzku a dlhú životnosť
    Účinnosť
    Výkon motora (max.)
    550 W
    Príkon
    400 W
    Počet rýchlostí
    5
    Ovládanie
    Prevádzka
    Tlačidlo pre zapnutie/vypnutie a nastavenie otáčok
    Turbo tlačidlo pre okamžité zvýšenie výkonu
    Áno
    Vlastnosti
    Umývanie príslušenstva v umývačke riadu
    Áno
    Jednoduché čistenie
    Príslušenstvo
    Skladovanie napájacieho káblu
    Priestor pre navinutie napájacieho káblu pre jednoduché skladovanie
    Technické informácie
    Dĺžka pripájacieho kábla
    1300 mm
    Šírka produktu
    200 mm
    Výška produktu
    151 mm
    Hĺbka produktu
    76 mm
    Šírka zabaleného výrobku
    220 mm
    Výška zabaleného výrobku
    110 mm
    Hĺbka zabaleného výrobku
    224 mm