- Gorenje B800ORAW
Gorenje B800ORAW
- Komentáre 0
Gorenje B800ORAWMomentálne nedostupné/ ksbez DPH
Kompletné špecifikácie
VšeobecnýSkupina výrobkov Stolový mixér Plášť výrobku Plast ÚčinnosťVýkon motora (max.) 800 W Príkon 800 W Počet rýchlostí 3 Objem nádoby 1.5 l OvládanieDisplej Nie Prevádzka Tlačidlo zapnutia/vypnutia Turbo tlačidlo pre okamžité zvýšenie výkonu Žiadny Pulzná prevádzka Áno Podsvietené tlačidlá pre lepší prehľad a jednoduchú obsluhu Áno Nastavenie času varenia Nie VlastnostiUmývanie príslušenstva v umývačke riadu Nie Jednoduché čistenie Áno Nádoba s odmerkou Áno Suché mixovanie Žiadny Jednoduché odstránenie noža pre bezpečnosť a jednoduché čistenie Nie Otvor v kryte Áno |
VýbavaRukoväť Rukoväť na nádobe Typ nádoby Plastová nádoba Posunovač Nie BezpečnosťOchrana proti prehriatiu pre väčšiu bezpečnosť pri mixovaní Áno PríslušenstvoDávkovacia nádoba na vodu Áno Nožičky pre lepšiu stabilitu Gumové nožičky pre lepšiu stabilitu Technické informácieDĺžka pripájacieho kábla 900 mm Šírka produktu 210 mm Výška produktu 415 mm Hĺbka produktu 140 mm Šírka zabaleného výrobku 230 mm Výška zabaleného výrobku 369 mm Hĺbka zabaleného výrobku 190 mm Netto hmotnosť 2.4 kg Brutto hmotnosť 2.9 kg Kód produktu 731076 EAN kód 3838782129568 |