- Gorenje SB800LBW
Gorenje SB800LBW
- Komentáre 0
Gorenje SB800LBWMomentálne nedostupné/ ksbez DPH
Kompletné špecifikácie
VšeobecnýSkupina výrobkov Kuchynský robot Plášť výrobku Plast a kov Typ čepele Dvojitá čepeľ Typ motora AC motor pre spoľahlivú prevádzku ÚčinnosťVýkon motora (max.) 800 W Príkon 800 W Počet rýchlostí 2 Objem nádoby na spracovanie potravín 2.4 l OvládanieDisplej Nie Prevádzka Tlačidlo pre zapnutie/vypnutie a nastavenie otáčok Nastaviteľná rýchlosť Nie Nastavenie času varenia Nie Turbo tlačidlo pre okamžité zvýšenie výkonu Žiadny Podsvietené tlačidlá pre lepší prehľad a jednoduchú obsluhu Nie VlastnostiUmývanie príslušenstva v umývačke riadu Áno Jednoduché čistenie Áno Nádoba s odmerkou Áno Dávkovacia nádoba na vodu Nie Tichá prevádzka Nie |
VýbavaOdšťavovač Žiadny BezpečnosťOchrana proti prehriatiu pre väčšiu bezpečnosť pri mixovaní Nie Bezpečnostný spínač pre bezpečnú prevádzku Áno PríslušenstvoPríslušenstvo Hnetač cesta Disk na krájanie hrubých plátkov Strúhadlo na hrubé strúhanie Disk na jemné strúhanie Strúhadlo na jemné strúhanie Disk na hrubé rezanie Nožičky pre lepšiu stabilitu Gumové nožičky pre lepšiu stabilitu Technické informácieDĺžka pripájacieho kábla 900 mm Šírka produktu 255 mm Výška produktu 220 mm Hĺbka produktu 410 mm Šírka zabaleného výrobku 405 mm Výška zabaleného výrobku 255 mm Hĺbka zabaleného výrobku 328 mm Netto hmotnosť 3.9 kg Brutto hmotnosť 5 kg Kód produktu 731713 EAN kód 3838782149290 |