- Gorenje HB600ORAB
Gorenje HB600ORAB
Kompletné špecifikácie
VšeobecnýSkupina výrobkov: Ručný mixér Typ čepele: Účinné quad nože Typ motora: DC motor pre ekonomickú prevádzku a dlhú životnosť ÚčinnosťVýkon motora (max.): 600 W Príkon: 600 W OvládanieTurbo tlačidlo pre okamžité zvýšenie výkonu: Áno Pulzná prevádzka: Áno VlastnostiJednoduché čistenie: Áno Jednoduchá obsluha: Áno Vhodný pre prípravu pyré: Áno |
VýbavaRukoväť: Gumová rúčka pre pevné uchopenie BezpečnosťOchrana proti prehriatiu pre väčšiu bezpečnosť pri mixovaní: Áno Technické informácieDĺžka pripájacieho kábla: 1400 mm Šírka produktu: 55 mm Výška produktu: 400 mm Hĺbka produktu: 55 mm Šírka zabaleného výrobku: 160 mm Výška zabaleného výrobku: 258 mm Hĺbka zabaleného výrobku: 80 mm Netto hmotnosť: 0.9 kg Brutto hmotnosť: 1.3 kg Kód produktu: 673820 EAN kód: 3838782129605 |