- Gorenje HB600ORAW
Gorenje HB600ORAW
- Komentáre 0
Gorenje HB600ORAWMomentálne nedostupné/ ksbez DPH
Kompletné špecifikácie
VšeobecnýSkupina výrobkov Ručný mixér Typ čepele Účinné quad nože Typ motora DC motor pre ekonomickú prevádzku a dlhú životnosť ÚčinnosťVýkon motora (max.) 600 W Príkon 600 W OvládanieTurbo tlačidlo pre okamžité zvýšenie výkonu Áno Pulzná prevádzka Áno VlastnostiJednoduché čistenie Áno Jednoduchá obsluha Áno Vhodný pre prípravu pyré Áno |
VýbavaRukoväť Gumová rúčka pre pevné uchopenie BezpečnosťOchrana proti prehriatiu pre väčšiu bezpečnosť pri mixovaní Áno Technické informácieDĺžka pripájacieho kábla 1400 mm Šírka produktu 55 mm Výška produktu 400 mm Hĺbka produktu 55 mm Šírka zabaleného výrobku 160 mm Výška zabaleného výrobku 258 mm Hĺbka zabaleného výrobku 80 mm Netto hmotnosť 0.9 kg Brutto hmotnosť 1.3 kg Kód produktu 731078 EAN kód 3838782129612 |