- Gorenje HBX1000XE
Gorenje HBX1000XE
- Komentáre 0
Gorenje HBX1000XEMomentálne nedostupné/ ksbez DPH
Kompletné špecifikácie
VšeobecnýSkupina výrobkov Ručný mixér Plášť výrobku Plast a kov Typ čepele Účinné quad nože Typ motora DC motor pre ekonomickú prevádzku a dlhú životnosť ÚčinnosťVýkon motora (max.) 1000 W Príkon 1000 W Objem nádoby 0.6 l Objem nádoby na spracovanie potravín 0.5 l OvládaniePrevádzka Spustenie stlačením tlačidla Nastaviteľná rýchlosť pomocou tlačidiel Nie Turbo tlačidlo pre okamžité zvýšenie výkonu Áno Pulzná prevádzka Áno Podsvietené tlačidlá pre lepší prehľad a jednoduchú obsluhu Nie Jednoduché upevnenie nástavca Pripevnenie pomocou šraubov VlastnostiJednoduché čistenie Áno Jednoduchá obsluha Áno Nádoba s odmerkou Áno Vhodný pre prípravu pyré Áno |
BezpečnosťOchrana proti prehriatiu pre väčšiu bezpečnosť pri mixovaní Nie Bezpečnostný spínač pre bezpečnú prevádzku Nie PríslušenstvoPríslušenstvo ručného mixéra Sekací nástavec - kovový Šľahací nástavec - jedna metlička nádoba na miešanie so stojanom Chopper s nádobou Nádoba s odmerkou a uzáverom, vhodná aj pre skladovanie potravín Žiadny Technické informácieDĺžka pripájacieho kábla 750 mm Šírka produktu 187 mm Výška produktu 406 mm Hĺbka produktu 187 mm Šírka zabaleného výrobku 244 mm Výška zabaleného výrobku 240 mm Hĺbka zabaleného výrobku 144 mm Netto hmotnosť 1.8 kg Brutto hmotnosť 2.4 kg Kód produktu 737611 EAN kód 3838782464546 |