- Gorenje SVC252FMWT
Gorenje SVC252FMWT
- Komentáre 0
Gorenje SVC252FMWTMomentálne nedostupné/ ksbez DPH
Kompletné špecifikácie
VšeobecnýSkupina výrobkov Podlahový vysávač Typ zberača prachu Vysávač s nádobou na prach Typ vysávača Dry cleaning with a nozzle for washing hard floor surfaces Plášť výrobku Plast Farba spotrebiča Biela Typ batérie Li-Ion Usage 3 in 1 ÚčinnosťVýkon motora (max.) 172 W Sací výkon 35 W Počet článkov betérie 7 ks Čas prevádzky až do 45 min Prietok vzduchu (l/s) 17 Objem nádoby na prach 0.5 l Čas nabíjania 5 h OvládanieUmiestnenie ovládania Rukoväť Nastavenie výkonu Na rukoväti Kontrolné svetlo nabíjania Áno Indikátor nabíjania batérie Áno Dobíjacia stanica Priama VlastnostiBezdrôtová prevádzka Áno LED osvetlenie Áno Parkovacia pozícia Postavený na kolieskach Removable battery Yes |
VýbavaPočet nástavcov 3 ks Kefa vysávača Elektrické turbo Kolieska Gumové Počet koliesok 4 ks Počet filtrov HEPA filtrácia BezpečnosťOchrana proti prehriatiu Nie PríslušenstvoDoplnkové príslušenstvo Crevice nozzle Brush nozzle Water tank Moping pad Wet cleaning attachment Technické informácieDĺžka trubice 580 mm Úroveň hluku (max.) 78 dB(A) Napätie 25.2 V Šírka produktu 250 mm Výška produktu 1225 mm Hĺbka produktu 187 mm Šírka zabaleného výrobku 375 mm Výška zabaleného výrobku 670 mm Hĺbka zabaleného výrobku 140 mm Netto hmotnosť 2.6 kg Brutto hmotnosť 3.7 kg Príkon 150 W Kód produktu 738273 EAN kód 3838782497513 |