- Gorenje SVC252GFA
Gorenje SVC252GFA
Kompletné špecifikácie
Základné informácie
Skupina výrobkov: Tyčový vysávač
Typ zberača prachu: Vysávač s nádobou na prach
Typ vysávača: Na suché vysávanie
Plášť výrobku: Plast
Farba spotrebiča: Antracitová
Typ batérie: Li-Ion
Použitie: 2 v 1
Účinnosť
Výkon motora (max.): 161 W
Sací výkon: 22 W
Počet článkov betérie: 7 ks
Prietok vzduchu (l/s): 11.5
Objem nádoby na prach: 0.5 l
Čas nabíjania: 6 h
Ovládanie
Umiestnenie ovládania: Rukoväť
Nastavenie výkonu: Na rukoväti
Motor s pomalým štartom: Áno
Indikátor plného vrecka: Indikátor nádoby na prach
Kontrolné svetlo nabíjania: Áno
Indikátor nabíjania batérie: Áno
Vlastnosti
Bezdrôtová prevádzka: Áno
LED osvetlenie: Áno
Parkovacia pozícia: Postavený na kolieskach
Výbava
Počet nástavcov: 2 ks
Kefa vysávača: Motorizovaná elektrická kefa
Dobíjacia stanica: Priama
Kolieska: Gumové
Počet koliesok: 4 ks
Počet filtrov: HEPA filtrácia
Bezpečnosť
Ochrana proti prehriatiu: Nie
Príslušenstvo
Doplnkové príslušenstvo: Kefová tryska, Štrbinová tryska
Technické informácie
Úroveň hluku (max.): 75 dB(A)
Napätie: 25.2 V
Netto hmotnosť: 2.7 kg
Brutto hmotnosť: 4 kg
Net weight of motor unit: 2.6 kg
Príkon: 140 W