- Gorenje IMC1200B
Gorenje IMC1200B
Kompletné špecifikácie
Základné informácie
Skupina výrobkov: Výrobník ľadu
Účinnosť
Objem nádržky na vodu: 2.2 l
Výkon ohrevu: 120 W
Denné množstvo ľadu: 12 kg
Rýchlosť prípravy ľadových kociek: 9 min
Ovládanie
Ovládanie: Elektronické
Ukazovateľ hladiny vody: Áno
Indikátor úrovne ľadu: Áno
Vlastnosti
Automatic ice dispenser: Nie
Výbava
Vyberateľná nádoba pre jednoduchú údržbu: Áno
Technické informácie
Chladivo: R600A
Množstvo chladiva: 17 g
Šírka produktu: 244 mm
Výška produktu: 315 mm
Hĺbka produktu: 373 mm
Šírka zabaleného výrobku: 435 mm
Výška zabaleného výrobku: 367 mm
Hĺbka zabaleného výrobku: 310 mm